S K O T N I C A    R E S I D E N C E

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Naszą kolejną, już  XIV inwestycje deweloperską “SKOTNICA   RESIDENCE”, która zlokalizowana jest  w Ścisłym Centrum Mikołowa przy Skotnica .

Skotnica Residence to Apartamenty z ogródkami i tarasami, mieszczące się w dwóch miejskich rezydencjach. Budynki zlokalizowane są w ultra ścisłym Centrum Mikołowa. Inwestycja znajduje się na terenie pomiędzy ulicami Skotnica i Słowackiego. Ulica Skotnica znajduje się pod nadzorem konserwatora zabytków ze względu na umiejscowienie jeszcze w rejonie Mikołowskiej zabytkowej starówki. Pierwsza z miejskich rezydencji – budynek „A” ulokowany będzie frontem do ulicy Skotnica. Druga rezydencja – Budynek „B” skierowana będzie w kierunku ul. Słowackiego. Apartamenty przygotowane na sprzedaż to bezczynszowe lokale z ogródkami oraz dużymi tarasami o zróżnicowanym metrażu 35 m2 do 65 m2. Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano również garaże oraz miejsca parkingowe Ogródki i tarasy . To jest to co przyszli właściciele z pewnością doceniają najbardziej ogródki i duże tarasy. 4 apartamenty posiadać będą ogródki , pozostałe natomiast bardzo duże tarasy. W salonach zaprojektowane są makysmalnie duże okna , które sprawiają iż ogródek lub taras przez część roku będzie praktycznie zintegrowany częścią salonu.

Miejsca parkingowe i garażowe. Mieszkanie w centrum wiąże się bardzo często z walką o miejsce parkingowe, W naszej enklawie dostępne będą zarówno miejsca parkingowe na terenie zewnętrznym, jak również w garażu.

Apartamenty „jak dobrze skrojony garnitur” – czyli możliwość wielu konfiguracji pomieszczeń . Wszystkie ścianki wewenątrz lokalu, to ścianki działowe, więc możemy je modyfikować, przesuwać , usuwać itp. Nasze Apartamenty dostosowujemy według indywidualnych wytycznych każdego Klienta. Apartamenty dopasowane są do potrzeb Klienta „jak dobrze sktojony garnitur” . W tej inwestycji to Apartamenty dopasowyją się do Klienta, a nie jak to często bywa Klient dopasować się musi do lokalu. W naszych mieszkaniach każdy metr powierzchni jest dokładnie przemyślany . Dlatego możemy zaproponować w 46 metrach kwadratowych aż 3 pokoje , w 58 – 64 metrach aż 4 pokoje plus garderoba. Planujemy apartamenty tak aby salon czyli strefa dzienna była możliwie jak największa, sypialnie na tyle duże aby były funkcjonalne mninimalizujemy natomiast takie przestrzenie jak korytarze hole itp. Jeśli natomiast mają Państwo inny pomysł na swój apartament , to z pewnością go zrealizujemy.

Apartamenty są bezczynszowe. Na czym polega bezczynszowość apartamentów . W tradycyjnych osiedlach „obciążonych” różnymi formami zarządu : Spółdzielnie , firmy zarządcze miejskie, prywatne, lub deweloperzy którzy narzucają swój zarząd , miesięczne koszty zarządcze sięgają kilkuset złotych miesięcznie. Dzieje się tak pomimo faktu iż jest się właścicielem mieszkania. W naszych inwestycjach jest inaczej . Właściciele lokalów stają się równocześnie współwłaścicielami części wspólnych nieruchomości. Tworzą więc wspólnotę . My nie narzucamy zarządcy nieruchomości. Sami Państwo wybierają sposób zarządzania nieruchomością , ewentualny fundusz remontowy, ustalają ewentualne koszty stałe ( prąd do bramy, oświetlenia). Mogą Państwo ustalić wszystko ale najważniejsze jest że nic nie jest Państwu „narzucone z góry”.

Nisko kosztowe utrzymanie. Chcąc mieszkań w centrum miasta często zmuszeni jesteśmy do mieszkania w kamienicach lub blokach. Zalety i minusy mieszkań w blokach każdy raczej zna. Mieszkania w kamienicach natomiast mają duszę , niepowtarzalny charakter są wysokie, duże . Problem niestety pojawia się kiedy pojawiają się koszty utrzymania starszych budynków ( między innymi ogrzewanie oraz nakłady remontowe ). Nasze rezydencje są nowymi budynkami, zaprojektowane według najnowszych , surowych wytycznych energetycznych. Dzięki 3-szybowym oknom, świetnemu dociepleniu, niezależnemu systemowi grzewczemu ( każdy ma osobny piec grzewczy dwufunkcyjny, kondensacyjny ) użytkowanie lokali będzie naprawdę niskokosztowe.

Komfort zakupu – bezpieczeństwo oraz ekonomiczne rozwiązania

1.Bezpieczenstwo. 

Działamy według ustawy deweloperskiej chroniącej interesy Klientów. Deweloper otrzymuje Państwa środki finansowe dopiero po zakończeniu każdego z etapów inwestycji . Zaliczki wpłacane w trakcie budowy przechowywane są na otwartym koncie w  Banku. Gwarantuje to  bezpieczeństwo dla Kupującego.

2.Ekonomiczne rozwiązanie .Zamień mieszkanie w „wielkiej płycie – zamieszkaj w apartamencie bezczynszowym i zamień czynsz na ratę kredytu

Jasno określony pułap cenowy naszych apartamentów i domków mieszczący się w przedziale od 250 tyś do 450 tyś czyli zawsze poniżej kosztu zakupu domu szeregowego. To w połączeniu z niskim kosztem utrzymania sprawiają, iż ich zakup naprawdę jest dostępny. Jedną z możliwości jest spieniężenie dotychczasowego mieszkania „obciążonego” tradycyjnymi czynszami lub kosztami zarządczymi i nabycia apartamentu posiłkując się niewielkim kredytem. Wszystkie koszty utrzymania to koszty rzeczywiście zużytych mediów. Przy optymalnej powierzchni oraz parametrom budynków ( 3 szybowe okna , 15 cm ocieplenia murów ) będą one bardzo umiarkowane. Zaoszczędzone pieniądze , które w tradycyjnie wydaje się na w/w koszty, mogą Państwo przeznaczyć na ratę kredytu. Wśród Naszych dotychczasowych Klientów bywały sytuację iż miesięczny koszt kredytu zbliżony był do kosztów utrzymania w ich dotychczasowych mieszkaniach w „wielkiej płycie”. Przykładowy miesięczny koszt obsługi 100 000 zł kredytu to ok. 480 zł miesięcznie. W opisany powyżej sposób można u nas kupić dom bez dodatkowego obciążania budżetu domowego i dosłownie zamienić czynsz na ratę kredytu.

Lokalizacja .Inwestycja znajduje się w ultra Centrum Mikołowa. Rezydencje zlokalizowane na terenie pomiędzy ulicami Skotnica i Słowackiego. Bardzo atrakcyjna, lokalizacja pozwalająca cieszyć się komfortem mieszkania w centrum i możliwością korzystania z miejskiej infrastruktury. Tylko ok. 2 minuty pieszo do „Biedronki” , 2 minut pieszo do galerii Pik oraz 2 minut do serca miasta, pięknego Rynku z fontanną .

Mikołów leży w obrębie ścisłej Aglomeracji Górnośląskiej, jednak czas płynie tu jakby wolniej, spokojniej, wyczuwalny jest swoisty dystans do pędzącego świata. Mikołów, jako jedno z niewielu miast na śląsku ma stale z roku na rok większą liczbę mieszkańców. Spowodowane jest to faktem iż mieszkańcy innych śląskich miast chętnie się tu przeprowadzają. Duża popularność miasta spowodowana jest między innymi faktem iż nie ma tu wielkich osiedli, wieżowców , kopalń , hałd , terenów przemysłowych a cała zabudowa miasta jest nie wyższa niż 4 kondygnacje. Ogromną zaletą lokalizacji jest doskonały dojazd do miast ościennych : Katowic i Tychów. Dotarcie do centrum Katowic dzięki trasie tzw „wiślance” jest często łatwiejsze i szybsze aniżeli z południowych dzielnic Katowic takich jak Podlesie, Zarzecze, Kostuchna.

Sprzedaż i informacje

Aby zobaczyć jak wygląda procedura zakupu prosimy kliknąć w ikonkę po lewej stronie „Procedura Zakupu” . Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

Zapraszamy

Pełnomocnik ds. Sprzedaży i obsługi Klienta

Klaudia Ucinyk tel: 502 033 938

e-mail:

biuro@ucinone.com

obsługa.klienta@ucinone.com  

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Pozostałe inwestycje “Ucinone”

1 – Rezydencja Annna – mieszkalno-usługowa Mikołów ul.Skotnica 22, 2 – Domy w zabudowie Bliźniaczej Katowie Zarzecze ul.Kopaniny Lewe 2 , 3- Słoneczna Enklawa 1 – Katowice Zarzecze ul.Grota Roweckiego 67 , 4 – Słoneczna Enklawa – II oraz III Mikołów Kamionka ul. Dzwonkowa , 5 – Domy w zabudowie bliźniaczej Mikołów Gniotek ul. Rolnicza 87 , 6 Domy i Apartamenty na Pszczyńskiej – Mikołów Centrum ul.Pszczyńska 82 , 7 Słoneczna Enklawa -IV  Apartamenty z ogrodami – Mikołów Kamionka ul. Dzwonkowa, 8- Słoneczna Enklawa -V  Apartamenty z ogrodami – Mikołów Kamionka ul. Dzwonkowa,  Słoneczna Enklawa VI Mikołów Centrum ulica Długa 27, Słoneczna Enklawa VII – Mikołów Centrum ulica Pszczyńska 80, Słoneczna Enklawa VIII – Katowice Zarzecze ul. Fijewskiego 9