Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą kolejną IX już odsłonę inwestycji deweloperskiej SŁONECZNA ENKLAWA . Wszystkie wcześniejsze Enklawy zrealizowaliśmy w różnych dzielnicach Mikołowa oraz w południowych Katowic. Tym razem na lokalizacje naszej Enklawy obraliśmy najbardziej znaną w Europie dzielnicę Mikołowa. Nazwę tej dzielnicy można dostrzec w sklepach całej Europy i nie tylko , za sprawą pewnego złocistego, legendarnego, napoju – „TYSKIE GRONIE”.

Koncepcja Apartamentów w „SŁONECZNEJ ENKLAWIE IX”

Nasze Apartamenty oferują komfort życia, który dorównuje komfortowi w domach szeregowych a nawet bliźniaczych, z tą różnicą, iż metraż powierzchni mieszkalnej jest odpowiednio mniejszy. Właściciel Każdego z Apartamentów ma do wyłącznej dyspozycji część działki, jako ogródek oraz 1 lub 2 miejsca parkingowe. Każdy Lokal mieszkalny zawiera 3 pokoje. Apartamenty posiadają osobne, niezależne wejścia, nie mają żadnych wspólnych klatek schodowych , korytarzy itp.

Dla kogo dedykowane są nasze Apartamenty:

Dla Seniorów, którzy dotychczas mieszkali w większym domu . Na obecnym etapie życia nie potrzebują już dużego metrażu powierzchni mieszkalnej, ale równocześnie chcą zachować komfort życia jak w domu. Dlatego też nie chcą mieszkać w standardowym bloku. Należy jednak pamiętać iż apartament jest dwupoziomowy

Dla młodych, którzy nie chcą mieszkać w tradycyjnych blokach obciążonych czynszami dużymi kosztami grzania, dużymi kosztami remontów. Nasze apartamenty są bezczynszowe i niskokosztowe w utrzymaniu więc zaoszczędzone środki można przeznaczyć np. na spłatę raty kredytu.

Dla rodzin 2+1, których dzieci docenią własny ogródek , spokój , ciszę oraz mnóstwo terenów zielonych

Dla inwestorów, Apartamenty są również świetnym pomysłem na inwestycje. Dzięki niedużemu metrażowi cena zakupu jest przystępna , natomiast stopa zwrotu z najmu bardzo satysfakcjonująca. Dodatkowo beczynszowość i niskie koszty utrzymania mogą zmaksymalizować przychody. W przyszłości natomiast produkt mieszkaniowy taki jak: Apartament 3 pokojowy, 40 metrowy, z ogródkiem i miejscami parkingowymi będzie z pewnością łatwo sprzedawalny, za bardzo konkretną cenę.

Apartamenty są bezczynszowe. Mogą być w zasięgu ręki, np. jeśli sprzeda się dotychczasowe – standardowe , czynszowe mieszkanie i posiłkuje się bardzo niewielkim kredytem. Wszystkie koszty utrzymania, to koszty faktycznie zużytych mediów. Zaoszczędzone pieniądze które w tradycyjnych osiedlach wydaje się na czynsze, koszty zarządzania, ryczałty, usługi dla nieruchomości itp. W miesiącu daje to zaoszczędzony koszt w wysokości kilkuset złotych. W ten sposób można zamienić mieszkanie w „wielkiej płycie” na nasz bezczynszowy apartament z ogródkiem bez dodatkowego obciążania budżetu rodzinnego.

Design

Szczególną wagę przywiązujemy do wyglądu naszych inwestycji. Charakterystyczne dla naszych enklaw są jasne, kolory elewacji (słoneczne lub odcienie bieli), gzymsy ozdobne, duże, wysokie okna, które dzięki ciemnym kolorom efektownie kontrastują z jasną elewacją. Specjalne zostało wyszukane oświetlenie zewnętrzne, jak również dobór stylu czcionki numerów domów nie jest przypadkowy. Wszystkie te elementy nadają naszym domom ekskluzywnego i ponadczasowego charakteru. Dlatego sam wygląd domów przywołuje na myśl słoneczne skojarzenia. Staramy się, by nasze domy były charakterystyczne, łatwo rozpoznawalne i napawały pozytywną energią.

Lokalizacja

Na piechotę na starówkę , Na piechotę na ryby. Tak to możliwe „Słoneczna Enklawa IX” znajduje się w Mikołowie Dzielnicy GRONIE przy ulicy Marii Skłodowskiej – Curie. Do Mikołowskiej starówki jest tylko 1,9 kilometra , natomiast do mekki wędkarzy Stawów Kaśka tylko 950 metrów. Prestiżowa lokalizacja z bardzo dobrym dojazdem do Katowic, oraz Tychów. Przykładowo dojazd do GALERII LIBERO w Katowicach to zaledwie 14 minut , a do centrum Starych Tychów 11 minut, GRONIE to Zielona dzielnica Mikołowa. Najbliższa okolica zdominowana głównie przez nowe domy jednorodzinne, luksusowe rezydencje. Duża cześć tej dzielnicy w planach zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest na tereny zielone i rekraacyjne. Dzielnica położona jest wyżej niż okalające je miasta Mikołów oraz Tychy, dzięki temu nie ma tu problemu smogu.

Nisko kosztowe utrzymanie

Bezczynszowość apartamentów . W wyniku wybranego sposobu zarządzenia nieruchomością nie ma żadnych kosztów stałych , czynszów , kosztów zarządzania nieruchomością , różnorakich funduszy , składek , itp. W tradycyjnych osiedlach w/w koszty sięgają kilkuset złotych . W naszych enklawach jest inaczej . Kupujący staję się właścicielem wydzielonego lokalu w domu dwulokalowym. Notarialnym zapisem zobowiązuje się Kupującego do utrzymania w stanie niepogorszonym części wspólnych nieruchomości będących w jego użytkowaniu. Na przykład właściciel apartamentu od strony wschodniej dba o części wspólne obiektu od fundamentów po dach od w część wschodniej , natomiast właściciel apartamentu od strony zachodniej zobowiązany jest dbać o części wspólne nieruchomości od strony zachodniej . Każdy dba o swoją część. W przyszłości konserwacje i naprawę części wspólnych będących pod własnym zarządem należy zrobić we własnym zakresie, tak jak to się odbywa w domu jednorodzinnym. Zapisy o takim sposobie zarządzania wpisne będą w księgach wieczystych.

Niskie miesięczne koszty bieżące. Nasze apartamenty ogrzewane są za pomocą pompy ciepła. Tanie i ekologiczne źródło ogrzewania. W połączeniu z ogrzewaniem podłogowym oraz bardzo dobrą izolacją termiczną budynku ( 3 szybowe okna, styropian o bardzo wysokich właściwościach termicznych) ogrzewanie lokali będzie naprawdę niskokosztowe. Dodatkowym atutem jest fakt iż każdy właściciel apartamentu ma do wyłącznej dyspozycji cześć dachu gdzie można będzie w przyszłości ulokować panele fotowoltaiczne bez zbędnych formalności. W takim przypadku z bieżących kosztów odpadną całkowicie koszty energii elektrycznej. Pozostaną jedynie koszty wody , wywozu ścieków oraz wywozu śmieci.

Standard wykończenia – Stan developerski Plus

Standard deweloperski PLUS*** czyli : Pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe , oraz wybór indywidualnej konfiguracji Apartamentu. Tym razem w cenie apartamentu proponujemy Państwu pompę ciepła , ogrzewanie podłogowe oraz ewentualne zmiany do projektu. Są to elementy, za które w standardowym stanie deweloperskim trzeba sporo dopłacić. Po stronie Klienta są w szczególności taki elementy jak :

– stolarka wewnętrzna : schody oraz drzwi wewnętrzne . Polecamy schody np. coraschody.net.pl – polskie schody koszt ok. 8 tyś zł do samodzielnego montażu lub https://pl.fontanotshop.com/ włoskie schody designerskie do samodzielnego nieskomplikowanego montażu

– wykończenie ścian , sufitów : zalecane gładzie gipsowe malowanie lub inne wykończenie

– wykończenie podłóg : panele , kafelki , wykładziny

– wykończenie kuchni oraz łazienki : sprzęty , armatura kuchenna i łazienkowa , zabudowa stolarska polecamy kuchnie IKEA w rozsądnych cenach

– montaż końcowy instalacji elektrycznej : lampy , gniazdka , przyciski

– wykończenie terenów zewnętrznych : tarasy , nasadzenia drzwe krzewów itp.

Szczegółowy wyszczególnienie stanu deweloperskiego PLUS w dokumencie „SPECYFIKACJA” na www.ucinone.com

Wybór indywidualnej konfiguracji Apartamentu czyli „Apartament dopasowany jak dobrze skrojony garnitur”

U nas to Apartament dopasowuje się do Klienta a nie Klient do Apartamentu. Możesz sam wybrać rozmieszczenie pomieszczeń bez dodatkowych kosztów . Jeśli nie dokońca pasuje Ci zaproponowana przez Nas KONFIGURACJA NR 1 , zależy CI na większym salonie ale mniejszych sypialniach i mniejszej łazience to zobacz KONFIGURACJE NR 2. Jeśli masz zupełnie inny pomysł na Apartament skomponuj własną KONFIGURACJE NR 3.

Komfort zakupu – bezpieczeństwo

Bezpieczenstwo . Działamy już od 17 lat. Budujemy według ustawy deweloperskiej chroniącej interesy Klientów.Wszelkie środki finansowe od Klientów wpływają na rachunki powiernicze w Banku. Po zakończeniu każdego Etapu inwestycji Bank dokonuje kontroli. Dopiero po pozytywnej opinii rzeczoznawcy , Bank zwalnia transze środków do Naszej Spółki. i. Gwarantuje to 100% bezpieczeństwo dla Kupującego.

W tym miejscu pragniemy się bardzo delikatnie pochwalić . W ciągu 17 działalności wybudowaliśmy 16 inwestycji. Wszystkie z nich, czyli absolutne 100% zostało ukończonych w terminie. Przez ten okres ani razu nie przekroczyliśmy terminu zakończenia inwestycji nawet o 1 dzień.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Pełnomocnikiem ds Sprzedaży – Klaudią Ucinyk 502 033 938, następnie do spotkania na miejscu inwestycji lub w siedzibie Naszej Spółki znajdującej się w „najmniejszej kamieniczce w mieście” . Jesteśmy developerem specjalizującym się na lokalnym rynku Metropolii Śląskiej, głównie w południowych dzielnicach Katowic oraz Mikołowie. Już od 17 lat realizujemy inwestycje mieszkaniowe. Przez lata jasno sprecyzowaliśmy naszą ofertę. Klientom oferujemy w szczególności ( chociaż nie tylko ) nasz sztandardowy produkt mieszkaniowy : Bezczynszowe Enklawy Apartamentów willowych z Ogródkami .