Słoneczna Enklawa
Sprzedane

Previous Image
Next Image

info heading

info contentSzanowni Państwo Mamy zaszczyt przedstawić Państwu zespół domów w zabudowie szeregowej charakteryzujący się wyjątkową dbałością o szczegóły wizualne. Białe gzymsy, ciepłe, śródziemnomorskie kolory elewacji, odpowiedni wzór okien tworzą harmonijny, niezwykle atrakcyjny design. Każdy kto zobaczy wnętrza domów w Słonecznej Enklawie zaskoczony zostanie ogromem przestrzeni. Na parterze urzeka ogromny salon zintegrowany z kuchnią. Na piętro prowadzą drewniane bukowe schody. Na piętrze znajdują się cztery naprawdę duże pokoje i łazienka. Poddasze to kolejna bardzo duża i przyjemna przestrzeń. Trzy okna dachowe zapewniają odpowiednie oświetlenie i tworzą wspaniała atmosferę tak charakterystyczną jedynie dla poddaszy.

Koncepcja domów

Wjazd do enklawy strzeże automatycznie sterowaną brama oraz system video. Wszystkie domy usytuowane są salonem i ogródkiem w nasłonecznioną stronę świata, dzięki czemu domownicy będą mogli cieszyć się słonecznymi chwilami jak najdłużej. Całość dopełniają ciepłe, śródziemnomorskie kolory elewacji bardzo atrakcyjny design oraz dużo zieleni. W bardzo bliskiej okolicy znajduje się kilka obiektów dzięki którym będą mogli Państwo aktywnie spędzać wolny czas np : korty, stadnina koni, trasy rowerowe, a nawet boisko do siatkówki plażowej.
Wszystkie elementy charakteryzujące słoneczną enklawę tworzą niepowtarzalny klimat i sprawią iż znajdą Państwo dla siebie i swojej rodziny niezwykle przyjazną przestrzeń.

Lokalizacja

Domy zlokalizowane w zielonej, prestiżowej dzielnicy Katowic – Zarzeczu uznanej według rankingu „Wprost” najlepszym miejscem do zamieszkania w aglomeracji Górnośląskiej i jednocześnie jednym ze 100 najlepszych miejsc do zamieszkania w całej Polsce.

Domy usadowione przy własnej, zamkniętej uliczce stanowiącą przecznicę ul. Grota Roweckiego . Kameralna zabudowa tylko 6 domów przy jednej własnej uliczce gwarantuje enklawę komfortu i bezpieczeństwa.

Życzymy ażeby to miejsce codziennie przekazywało Państwu mnóstwo pozytywnej energii i optymistycznie nastawiało do życia. Wiemy że na pewno tak będzie. „Słoneczna enklawa – domy z pozytywną energią” i z taką energią budowane.

Mapa Ucinone - Developer | Nieruchomości Mikołów Domy Mieszkania