Domy w zabudowie bliźniaczej
Sprzedane

Previous Image
Next Image

info heading

info contentBudynek wykończony w ciepłych, śródziemnomorskich kolorach elewacji o powierzchni użytkowej 152 m2 ( powyżej 1,9 m 2 wysokości ). Usytuowany jest na działce 450 m2. Domek wybudowany w 2008 roku, nietuzinkowy , zadbany, dopieszczony i dofinansowany. Dom budowaliśmy dla siebie. Mieszka się tu doskonale.

Budynek oferuje : 5 pokoi , kuchnia, 2 łazienki, garaż , strych użytkowy, 2 hole.

Duży Salon 44,5 m2 wykończony jest w prawdziwym kamieniu oraz w tynkach strukturalnych. Mieszczący się narożnie kominek z płaszczem wodnym jest dodatkowym źródłem ogrzewania. Z salonu poprzez słoneczny wykusz wychodzimy na duży taras o powierzchni 36 m2 . Taras z drzewa egzotycznego bangikiraj.

Kuchnia o powierzchni 11 m2 jest w pełni umeblowana i wyposażona. Niekonwencjonalnym elementem są czerwone szklane blaty.
Łazienka na parterze w kolorze limonki z częściowym wykończeniem w prawdziwych kamieniach.
Na parterze znajdują się ponadto hol, oraz garaż.

Na piętro prowadzą drewniane schody. Z holu wchodzimy do 4 pokoi, łazienki na kolejne schody prowadzące na strych.
Pokój o powierzchni 15,20 główną ścianę obłożona ma w płytkach klinkierowych imitujące cegły. Pokój 2 powierzchnia 14,52 posiada mały balkonik z betonowymi tralkami w stylu hiszpańskim. W pokóju 3 powierzchnia 13,7 zabudowana duża szafa przesuwna. Pokój 4 o powierzchni 19,08 m2 posiada ogromne poczwórne okno dachowe. Pokój znajduje się na 2 poziomach z małymi schodkami. Z pomieszczenia jest również wejście do małej garderoby znajdującej się pod schodami.
Obok pokoi na piętrze mieści się ładna łazienka. Na ścianach znajdują się kafle oraz mozaika.

Ostatnim pomieszczeniem jest poddasze. Prowadzą tam stałe , ale strome schody. Poddasze w pełni użytkowe , na podłodze panele, ściany ocieplone , doprowadzone ogrzewanie.

Dom znajduje się na działce 450 m2 . Jest w zabudowie bliźniaczej . Budynki nie posiadają ściany wspólnej, Każdy posiada własne ściany, pomiędzy ścianami dylatacja. Ogródek zadbany podjazd wyłożony bardzo ładną kostką brukową. Teren ogrodzony jest wysoką ponad 2 metrową , pełna drewnianą palisadą. W ogrodzie dużo iglaków , z których niektóre mają już 4 metry wysokości. Z tyłu budynku znajduje się drewniana wiata gospodarcza.

Dom zlokalizowany w zielonej, prestiżowej dzielnicy Katowic – Zarzeczu uznanej według rankingu „Wprost” najlepszym miejscem do zamieszkania w aglomeracji Górnośląskiej i jednocześnie jednym ze 100 najlepszych miejsc do zamieszkania w całej Polsce. W bardzo bliskiej okolicy znajduje się kilka obiektów dzięki którym będą mogli Państwo aktywnie spędzać wolny czas np: korty , stadnina koni, trasy rowerowe, a nawet boisko do siatkówki plażowej.

Dom wybudowany w 2008 roku nie wymaga żadnych dodatkowych kosztów – nic tylko się wprowadzać!

Mapa Ucinone - Developer | Nieruchomości Mikołów Domy Mieszkania